قوانین فروشگاه لوازم خوشنویسی ماناخط

سند حاضر قرارداد حقوقی و لازم‌الاجرا بین شما (کاربر) و فروشگاه لوازم خوشنویسی ماناخط می باشد

ماناخط  طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران ازجمله قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف­ کننده فعالیت می‌کند. درصورتی‌که کاربر قصد عضویت و استفاده از خدمات فروشگاه ماناخط را داشته باشد، لازم است متن قوانین و مقررات را به نحو کامل مطالعه و سپس اقدام به استفاده از فروشگاه و یا عضویت در آن نماید.

هرگونه استفاده از سایت فروشگاه ماناخط ، اقدام به عضویت در فروشگاه ، ورود کاربر به سایت فروشگاه و استفاده از سایر خدمات ارائه‌شده، به معنای آگاه بودن از قرارداد و قبول مفاد و شرایط آن است. کاربر همچنین می­پذیرد که رابطه بین فروشگاه ماناخط و ایشان توسط این قرارداد برقرار شود و هرگونه تراکنش مالی و غیرمالی بین طرفین تحت پوشش این قرارداد خواهد بود. لذا درصورتی‌که موادی از این قرارداد یا کلیت آن موردتوافق کاربر نباشد، نمی تواند از خدمات فروشگاه ماناخط استفاده کند .

این توافق بر اساس ماده ۵ قانون تجارت الکترونیک و ماده ۱۰ قانون مدنی تنها مرجع موردقبول در روابط فروشگاه ماناخط و شما عزیزان خواهد بود .

به دلیل اهمیت سند حاضر و نیز به‌منظور تسهیل مطالعه برای کاربر، مفاد هر ماده در بخش های مرتب شده، برای شما فراهم‌شده است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج در قرارداد حاضر، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی فی‌مابین کاربر ( شما ) و فروشگاه ماناخط محسوب می‏‌شود.

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.